SKŁAD


Family Band  – trio, którego połączyła wspólna pasja do muzyki. 

Krzysztof Kuczek – wokal, gitara solowa i akustyczna;
Karolina Stolarska – Bigos – wokal, saksofon altowy, konferansjerka, prowadzenie zabaw;
Grzegorz Stolarski – instrumenty klawiszowe, akordeon, zajmuje się sprawami organizacyjnymi oraz reklamą, administrator stronki.

Krzysiek – jest nowym członkiem zespołu, gra z nami od 2019, natomiast w branży weselnej działa już ponad 15 lat.  Wymiata na gitarze nieźle! Ukończył pierwszy stopień szkoły muzycznej.  Łączy dwa zamiłowania – gitarę oraz śpiew. Z muzyką jest związany od dziecka.

Karolina – wokalistka, która podobno zdobi nasz zespół. Doskonale czuje się w mikrofonem w ręku w roli konferansjerki. Za połowę sukcesu podczas imprezy uważa nie tylko muzykę ale również stały kontakt z gośćmi i tą zasadą się zawsze kieruje. Prócz otwartości wobec gości cechuje ją miły i nienaganny wokal. Wraz z Łukaszem tworzą duet prawie idealny 😉 Gra w naszym zespole na saksofonie.

Grzegorz – nie trudno się domyślić, że to brat Karoliny 🙂 Jak reszta zespołu od dzieciństwa jest związany z muzyką.  Miłośnik klawiszy, gra na akordeonie 🙂 W naszym zespole nie ma Bossa ale jest za to manager, bez którego zespół nie mógłby funkcjonować i tu chylimy czoła w stronę Grzegorza:)))