SKŁAD


Family Band  – trio, którego połączyła wspólna pasja do muzyki. 

Łukasz Kostka – wokal, gitara solowa i akustyczna
Karolina Stolarska – Bigos – wokal, saksofon altowy, konferansjerka, prowadzenie zabaw;
Grzegorz Stolarski – instrumenty klawiszowe, akordeon, zajmuje się sprawami organizacyjnymi oraz reklamą, administrator stronki.

Łukasz – co tu dużo pisać, niby najmłodszy z naszej 3 ale kawał talentu 🙂 Wymiata na gitarze nieźle! Student Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w  Katowicach w specjalności gra na gitarze oraz student instytutu wokalno – aktorskiego. Łączy dwa zamiłowania – gitarę oraz śpiew. Z muzyką jest związany od dziecka. Gitarę klasyczną ma w jednym palcu. Niewątpliwie jego głównym atutem jest wokal.

Karolina – wokalistka, która podobno zdobi nasz zespół. Doskonale czuje się w mikrofonem w ręku w roli konferansjerki. Za połowę sukcesu podczas imprezy uważa nie tylko muzykę ale również stały kontakt z gośćmi i tą zasadą się zawsze kieruje. Prócz otwartości wobec gości cechuje ją miły i nienaganny wokal. Wraz z Łukaszem tworzą duet prawie idealny 😉 Gra w naszym zespole na saksofonie.

Grzegorz – nie trudno się domyślić, że to brat Karoliny 🙂 Jak reszta zespołu od dzieciństwa jest związany z muzyką.  Miłośnik klawiszy, gra na akordeonie 🙂 W naszym zespole nie ma Bossa ale jest za to manager, bez którego zespół nie mógłby funkcjonować i tu chylimy czoła w stronę Grzegorza:)))