Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są nieobowiązkowe.
Twój e-mail nie będzie widoczny.
Zastrzegamy nasze prawo do edycji, usunięcia lub nie publikowania wpisów.
52 wpisy.
grzegorz grzegorz z Pszczyna napisał/a 26 sierpnia 2019 o 19:29
Gorąco polecamy!!! Niezwykle utalentowana trójka wokalistów i muzyków, dzięki którym nasze przyjęcie stało się niepowtarzalne. Nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem! Bogaty repertuar, profesionalizm oraz wysoka kultura osobista ! Dziękujemy z całego serca za tak niezwykłą noc!
Magdalena Magdalena z Brzeszcze napisał/a 14 sierpnia 2019 o 11:23
Polecamy w 100%! Różnorodna muzyka, super zabawy, przede wszystkim na poziomie i dla dorosłych i dzieciaków ? nie wyobrażamy sobie innego zespołu na naszym weselu. Oprawa muzyczna pod domem oraz w kościele fantastyczna i wzruszająca! ?Dziękujemy serdecznie, mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz, BYŁO CUDOWNIE! ??
Kasia Kasia z Tychy napisał/a 31 lipca 2019 o 20:11
27 lipca 2019 r. zespół Family Band zagrał na Naszym weselu. Serdecznie go polecamy!!!? organizacja i oprawa muzyczna na bardzo wysokim poziomie, różne gatunki muzyczne dostosowane do preferencji młodych i gości, nietuzinkowe zabawy (inne niż te do których jesteśmy przyzwyczajeni), świetne wokale, pełen profesjonalizm całego zespołu, jeszcze raz bardzo polecamy?
Sylwia Sylwia z Krakow napisał/a 22 lipca 2019 o 12:00
Bardzo polecam tych ludzi. Najlepsza orkiestra jakiej w życiu sluchalam. Wesele trwało do białego rana. Bardzo dużo dobrej muzyki, krótkie przerwy. Cała noc pełny parkiet. Super!!!
Karolina KaMu Karolina KaMu z Oświęcim napisał/a 16 lipca 2019 o 18:15
POLECAM ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Najlepszy zespół ??? Impreza z Family Band megaa udana ♥️♥️ Konkursy dla najmłodszych super sprawa ? Pozdrawiamy 13/07/2019
Magda Magda z Gorlice napisał/a 15 lipca 2019 o 20:38
Oprawa muzyczna od 0-10pkt JEDYNASTKA !!! Podejscie do dzieci pierwsza klasa dziekujemy za wspaniałą zabawe dawno tak dobrze nie bawilismy sie dzieki wielkie panowie i panie ?
Klaudia Klaudia z Wola napisał/a 15 lipca 2019 o 12:11
Gorąco polecam!!!mega duży plus za wspaniały kontakt z gośćmi!!!?????
Magdalena Foltyńska Magdalena Foltyńska z Tychy napisał/a 14 lipca 2019 o 12:31
Gorąco polecam wszystkim,. Są fantastyczni?
Agnieszka Agnieszka z Bieruń napisał/a 28 stycznia 2019 o 19:45
Gorąco polecam z całego serca zespół Family Band. Jako,że mieliśmy 2 lata do najważniejszego dnia, już "powoli" wszystko przygotowywaliśmy. Przez dwa lata zasypywałam Family Band wiadomościami z planami,z pomysłami i innymi abstrakcjami. Otrzymałam w zamian dużo serca, pomocy,wiele cennych rad oraz pełen profesjonalizm. Te piękne głosy,piękne granie,bogaty repertuar, pełno pomysłów i anielska cierpliwość urzekła nas i naszych gości 🙂 Dzięki Nim moje wesele było przepiękne! Bardzo chciałam zaśpiewać na swoim weselu, również otrzymałam pomoc i wsparcie w tym temacie,aż do samego końca . Kochani dziękuję Wam z całego serca. Potencjalnym klientom z ręką na sercu polecam!! Family Band gwarancją udanej i wyjątkowej zabawy!!!
Patrycja i Darek Patrycja i Darek z Tychy napisał/a 7 stycznia 2019 o 22:05
Wraz z narzeczonym byliśmy na weselu na którym nad oprawą muzyczną pieczę sprawował zespół Family Band. Mimo, iż od tamtego dnia minęło już ponad pół roku do dziś wspominamy orkiestrę. Dlatego też planując swoją uroczystość na 2020 rok nie mogliśmy nie zaprosić Family Bandu by i nam zagrał w tak wyjątkowym dniu. Jest to zespół niezwykle profesjonalny i otwarty na ludzi. Wszelkie formalności załatwianie są w sympatycznej wręcz rodzinnej atmosferze co sprawia że czujemy się ważni, a przede wszystkim wiemy że jeśli chodzi o muzykę, konferansjerke i zabawy dla gości nie musimy się o nic martwić bowiem w tym nas wyreczy Family Band, czyli jeden z najlepszych zespołów który spotkałam w swoim życiu ?
Agata i Tomasz Agata i Tomasz z Wola napisał/a 7 stycznia 2019 o 18:15
Bardzo serdecznie dziekujemy za tak wspaniałe wesele. Przy waszej oprawie nie stresowaliśmy się wogóle. Napewno będę polecać wasz zespół wszystkim moim znajomych . Życzę dalszych sukcesów bo jesteście mistrzami w tym co robicie ?
Joanna Joanna z Chorzów napisał/a 2 września 2017 o 10:35
Polecam ten zespół ! Bardzo dobra oprawa muzyczna plus prowadzenie zabaw 🙂
Klaudia Klaudia z Wyry napisał/a 2 sierpnia 2017 o 20:17
POLECAM BARDZO GORĄCO !!! Zgrany zespół młodych ludzi. Kontakt z nimi pierwsza klasa. Bezproblemowi i pełni pomysłów artyści. Wszyscy goście zachwyceni pięknym śpiewem i super zabawą. Każdy z gości znalazł coś dla siebie. Grali dla młodych jak i dla trochę starszych 🙂 WYBÓR TEGO ZESPOŁU BYŁ NASZYM STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ! PS. Wcześniej nie słyszeliśmy orkiestry. Były obawy jak to będzie, ale opinie czytaliśmy bardzo dobrze. Na naszym weselu okazało się, że WSZYSTKIE SĄ PRAWDZIWE! Z czystym sumieniem polecam każdemu. Jeśli szukacie zespołu na wesele to tylko Family Band. Oni was nie zawiodą, a Wasz najpiekniejszy dzień będzie wyjątkowy dzięki nim. My im z całego serca dziękujemy :*
Patrycja & Piotr Patrycja & Piotr napisał/a 3 lipca 2017 o 12:45
Naprawdę świetny zespół! Zabawa najlepsza, goście weselni zachwyceni. Bardzo bardzo polecam 😉 Dziękujemy za super weselicho !
Daria & Pawel Daria & Pawel z Suszec napisał/a 26 czerwca 2017 o 18:59
Dziekujemy za super zabawe i swietną muzyke. Najlepszy zespół muzyczny !! Polecamy z całego serca !!! Dziekujemy bardzo :*
Sandra & Bogdan Sandra & Bogdan z Bojszowy napisał/a 25 stycznia 2017 o 22:13
Serdecznie Dziękujemy Wam za wspaniałą imprezę, zarówno My jak i nasi goście, byliśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej. Repertuar dla każdego, wszyscy świetnie się bawili. Dzieci zadowolone z zabaw 🙂 Polecamy zespół FAMILY BAND z czystym sercem 🙂
Kasia Kasia napisał/a 23 stycznia 2017 o 18:31
Polecam- świetna zabawa ze świetnym zespołem!
Izabela i Janusz Izabela i Janusz z Wisła Wielka napisał/a 25 października 2016 o 20:19
BARDZO DZIĘKUJEMY w imieniu swoim i naszych gości, byli zachwyceni. Zdecydowaliśmy się na zespół po jednym przesłuchani w "studio", nie ukrywamy że mieliśmy obawy jak to będzie, bo nie widzieliśmy Was nigdy w akcji. NIE ŻAŁUJEMY. Jesteście wspaniali. Muzyka dla każdego, dobierana na bieżąco pod gości, zabawy dopasowane idealnie. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁE WESELE.
Zadowolony Zadowolony napisał/a 14 września 2016 o 23:40
Zarówno my jak i goście jesteśmy bardzoo zadowoleni z oprawy muzycznej wesela 🙂 Na pewno będziemy polecać Was naszym znajomym !
Ewelina i Karol Ewelina i Karol z Bieruń napisał/a 18 lipca 2016 o 10:09
Serdecznie polecamy zespół Family Band;) My i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni, lepszej orkiestry nie mogliśmy sobie wymarzyć. Muzyka była różnorodna, wszyscy się wspaniale przy niej bawili. Zabawy prowadzone na wesoło i z wielkim zaangażowaniem. Urocza Prowadząca i przystojni Panowie:) Spędziliśmy z Wami radosne chwile, dziękujemy, że byliście z nami!!:)